Uprka Joža (Kněždub 1861 - 1940 Hroznová Lhota)
Dívka s džbánem, signováno vpravo dole Jož. Uprka, akvarel/papír fixovaný na kartonu, 67 x 45 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, rám (Šm)
Přiložen odborný posudek PhDr. Jaroslava Pelikána
26.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 70.000,-
CZK 80.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 50.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |